ДОШКІЛЬНА ОСВІТА - ПЕРША СХОДИНКА ДО ЗДОБУТТЯ ЯКІСНИХ ЗНАНЬ

Квітень місяць багатий на відкриття дошкільних груп у Стрийському районі. Ці події стали можливими завдяки реалізації мікропроекту місцевого розвитку та завдяки спільними зусиллями влади, громади та спонсорів. 25 квітня у селі Верхня Стинава урочисто відкрили повноцінну дошкільну групу на базі місцевої школи. Розділити радість з громадою села та привітати їх з чудовою подією завітали заступник голови Стрийської районної ради Василь Зубрицький, керуючий справами районної ради Мирон Турчак,  заступник голови РДА Оксана Мелень, головний спеціаліст Руслана Юроца, сільський голова Іван Пранник. Освятив приміщення дошкільного навчального закладу о. Володимир Король.Представники влади привітали дітей, їхніх батьків та колектив школи з отриманням нового затишного садочка та побажали всім здоров’я, добра, миру та злагоди. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей. Такі слова лунали у привітанні представників влади.

 

            27 квітня відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в селі Ходовичі. Для 25 діток відчинились двері довгоочікуваного садочка «Сонечко». Розділити радість з мешканцями села прибули голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький, голова районної ради Роман Козак, керуючий справами районної ради Мирон Турчак, начальник відділу освіти Микола Пищик, сільський голова Володимир Лялька.Зі словами привітань до ходовицької громади звернулись голова районної ради Роман Козак та голова райдержадміністрації Василь Зубрицький, які у своїх виступах зазначили, що, коли об’єднуються зусилля, коли є вчасна ініціатива від сільської громади, активних депутатів, і коли вона підтримується районною владою – це завжди дає надію на добрий результат«Ми, як представники влади та депутати районної ради, будемо всіляко підтримувати вашу сільську громада, щоб вона процвітала і всі ваші задуми втілювались у життя», - йшлося у виступах керівництва району. Вони побажали усім добра та здоров’я, а також мирного неба над головою.

 

Багато теплих щирих слів лунали цього дня у «Сонечку» на адресу отця Михайла Зубковича, який є депутатом районної ради, сільського голови Володимира Ляльки, які активно долучились до цього задуму. У свою чергу о. Михайло вручив Роману Козаку, Василю Зубрицькому, Мирону Турчаку і Миколі Пищику відзнаку УАПП – «Орден Спасителя нашого Ісуса Христа» за особливу увагу розвитку дошкільної освіти на Стрийщині.
 
28 квітня відкрили дитячу дошкільну групу «Бджілка» у селі Станків. Таким чином створено додатково ще 25 місць, де діти віком від 3 до 6 років зможуть отримати якісну дошкільну освіту.  На урочисте відкриття «Бджілки» зібралися діти та їхні батьки, духовенство, вчителі, сільський голова Іван Ковальчук, мешканці села, а також прибули поважні гості – народний депутат України Андрій Кіт, голова Стрийської районної ради Роман Козак, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький. Після того, як представники влади перерізали символічну стрічку, за християнською традицією приміщення освятили о.Ігор Гілецький, о.Василь Сенів та о.Михайло Коцуровський. Всього по відділу освіти у цьому році буде реалізовано 15 мікропроектів. Це свідчить, що все робиться заради дітей, їхнього майбутнього «Бо як буде в селі школа і дитячий садок, то буде поважне українське село».