Підтримка для тих, хто інвестує в економіку Стрийщини

 Відбулась робоча поїздка голови районної ради Романа Козака та голови  РДА Василя Зубрицького  на одне з найпотужніших підприємств на Стрийщині з іноземними інвестиціями - ТзОВ «Леоні Ваерінг Системс УА ГмбХ», де відбулась зустріч із генеральним директором Штефаном Шмідтом. Під час зустрічі сторони обговорили низку важливих питань, зокрема поточної діяльності підприємства, перспектив на майбутнє та подальшої тісної співпраці.

Голова районної ради Роман Козак зазначив, що таке підприємство як «Леоні» поступово рухає Україну в Європу. Він подякував керівництву заводу за плідну співпрацю та запевнив, що влада й надалі підтримуватиме кожного, хто  інвестуватиме в економіку Стрийщини.

 

 

 

 

 

У свою чергу голова райдержадміністрації Василь Зубрицький наголосив, що всі добрі напрацювання, котрі були досягнуті протягом багатьох років співпраці, будуть і надалі продовжуватись. Влада максимально сприятиме роботі підприємства, і надзвичайно важливо, щоб таке потужне підприємство не зупинялось на досягнутому, а продовжувало нарощувати темпи свого виробництва. У ході розмови керівництво району також порушило питання щодо збільшення заробітної плати працівникам заводу у зв’язку із підняттям з 1 січня ц. р. мінімальної заробітної плати та проведення нормативно-грошової оцінки земель, на яких розміщене підприємство. Оскільки це дасть можливість додаткового наповнення місцевого бюджету, що буде дуже позитивним для економіки району в цілому. Крім того, представники влади та генеральний директор підприємства обговорили питання якості доріг та їх ремонту зокрема завдяки програмі співфінансування, де планується залучення коштів обласного і місцевого бюджетів, а також інвестиційних коштів, тобто коштів підприємств, які готові долучитись до проекту і інвестувати у дороги регіону.