Відбулась урочиста академія з нагоди Дня Соборності України

20 січня у районному Будинку культури відбулась урочиста академія з нагоди Дня Соборності України. У заході взяли участь заступники голови районної ради М.Войтович,  В.Зубрицький, керуючий справами Стрийської районної ради М.Турчак, голова Стрийської райдержадміністрації В.Зубрицький, депутат Львівської обласної ради Валентина Олексишин, духовенство, депутати, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасники АТО та члени їх сімей, численна громадськість Стрийщини.

 

 Із Божим благословенням до присутніх звернувся священик храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Роман. Він зазначив, що це свято символізує єдність українських земель, відновлення свідомості  українців.Також відбулась спільна молитва за мир і спокій в Україні. Опісля відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника «Будителям» за участю учнів Дулібської школи-гімназії.

 

 Присутнім також продемонстрували відео у пам’ять битви під Крутами, як символ героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України. та про «живий ланцюг» 1990 року, як символ єдності східних і західних земель України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв, що віддали і віддають нині свої життя за нашу  країну, за її майбутнє.

 

  Завершилась урочиста академія святковим концертом, на якому представили свої талановиті виконавці та кращі колективи художньої самодіяльності Стрийщини.