Семінар-нарада для органів місцевого самоврядування

 

 

22 листопада  голова  Стрийської  районної  ради  Роман  Козак  взяв участь у нараді з головами селищної, сільських рад району. Нараду провів голова  Стрийської районної  державної  адміністрації  Василь Зубрицький  де було розглянуто низку важливих  та актуальних питань порядку денного,а саме:

    1.   Про якісне виконання бюджету 2016 року та формування бюджету району на 2017 рік.

         Інформ.: начальник фінансового управління РДА Наталія Меленик;

2.    Про проведення геотехнічної розвідки місцевості на наявність вибухо-небезпечних предметів.

       Інформ.: представник державного спеціалізованого центру щвидкого реагування державної служби надзвичайних ситуацій;

3.    Про використання земель в районі.

       Інформ.: начальник відділу агропромислового розвитку РДА  Василь Лесів;

4.    Про використання коштів виділених по мікропроектах.

       Інформ.: начальник відділу культури, туризму, охорони культурної спадщини, культурних цінностей,національностей та релігій Людмила Курилишин.

    

    

По питанню обєднання територіальних громад виступив  голова районної ради Роман Козак. Він наголосив на тому,що  в роботі керівництва району головними принципами є співпраця, взаємна підтримка і об’єднання зусиль для плідної роботи на благо Стрийщини. Пріоритетними питаннями є ремонт доріг, завершення будівництва довгобудів та багато ін. Представники влади розповіли про затверджений сесією обласної ради Перспективний план формування територій, який включає у себе чотири економічно спроможні громади: Стрийську і Моршинську міські, Грабовецьку і Дашавську сільські громади. Об’єднання відбуватиметься на Стрийщині лиш на добровільній основі, оскільки формування місцевих громад - це надзвичайно складний і відповідальний процес.