Дорогі краяни!

 

   21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи,встановлений Указом Президента України на знак вшанування патріотизму та мужності громадян,які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

В цей день низько вклоняємось Героям Небесної Сотні,які пішли у відчність,заради нашого з вами майбутнього,бійцям,які продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Щира подяка всім,хто долучився до волонтерської діяльності.

Попереду ще багато потрібно зробити,змінити та запровадити. Ми не маємо морального права зупинитися на досягнутому,зрадити памяті Героїв,які віддали та віддають своє життя за Україну. Нехай наша спільна діяльність буде спрямована на розвиток та зміцнення рідної держави,на добробут і розквіт духовності народу.Нехай розум,воля і любов обєднають нас один з одним на шляху до здійснення високої мети –процвітання соборної,незалежної,демократичної,могутньої України.

Сердечно бажаємо Вам,дорогі краяни,міцного здоровя,щастя,добра,миру,злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

 

Голова районної ради       Голова районної державної

Р. Козак                           адміністрації В.Зубрицький