Відбулась сесія Стрийської районної ради

               

18 жовтня 2016 року, відбулась VII сесія сьомого демократичного скликання Стрийської районної ради, яку провів голова районної ради Роман Козак. В сесії взяв участь голова райдержадміністрації  Василь Зубрицький.

Депутати розглянули та затвердили питання порядку денного зокрема про роботу Стрийського РЕМ щодо стану обслуговування електричних  мереж району та надання послуг споживачам; уточнення районного бюджету на 2016 рік; внесли зміни в додаток 2 районної цільової Програми реконструкції,ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Стрийського району на 2016 рік; затвердили Програму «Покращення матеріально-технічної бази Стрийського управління Державної казначейської служби України Львівської області в 2016 році»; виконання Програми зайнятості населення Стрийського району на 2013-2017 роки у I півріччі 2016 року; затвердили  Порядок призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів Стрийського району Львівської області; створили опорний навчальний заклад.

 

  

На засіданні сесії депутати підтримали питання та внесли зміни у склад постійної комісії та Президії районної ради, де зокрема, згідно до поданої заяви, припинили повноваження голови постійної комісії з питань економіки, бюджету і фінансів Василя Зубрицького та поклали на нього повноваження члена цієї комісії, обрали головою даної комісії Василя Думу, вивели зі складу Президії районної ради Василя Зубрицького та ввели всклад Василя Думу і депутата Василя Кісіля, вивели зі складу Президії районної ради Любомира Стадника та ввели в її склад голову райдержадміністрації Василя Зубрицького з правом дорадчого голосу.

 

 

У питанні Різне заслухали та обговорили депутатський запит Ігоря Сурмика, голову Грабовецької ОТГ про діяльність на території даної ОТГ агроформування «ТрансІнвестАгро» та інші депутатські запити. Всі голосування при прийнятті рішень ради відбувалися згідно з чинним законодавством.