Поїздка в Республіку Польща

10 листопада 2011 року делегація Стрийського району на чолі з головою Стрийської районної ради Романом Козаком відвідала могилу автора державного гімну України о. Михайла Вербицького у с. Млини біля Перемишля, на якій о. Зеновій Микласевич спільно з місцевим парохом о. Степаном Богданом за участю муніципального хору "Каменяр" відправили панахиду.

Голова Стрийської районної ради Роман Козак та перший заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Микола Дмитришин поклали жовто-синій вінок до могили о. М. Вербицького.
В час цієї зустрічі Роман Козак висловив побажання про співпрацю українців Польщі, а саме парафії де парохом є о. Степан і жителями Стрийщини.
11 листопада 2011 року голова Стрийської районної ради Роман Козак, його заступник Орест Курило, керівник секретаріату Анна Торкало, завідувач організаційним відділом Петро Івашків, перший заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Микола Дмитришин, заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Леся Гаврилів на запрошення старости Ропчицько-Седзішовського повіту взяли участь у святкуванні Дня Незалежності Польщі. У цей же день члени делегації спільно з владою і жителями м. Ропчіце молилися за здоров’я і незалежність польського народу, взяли участь у святковому мітингу біля пам’ятника загиблим воякам, а також у святочній академії, присвяченій Дню Незалежності Польщі. Голова Стрийської районної ради Роман Козак і перший заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Микола Дмитришин привітали присутніх у залі з важливим для поляків святом – Днем Незалежності, вручили вітальні листи старості, віце-старості повіту та бургомістру м. Ропчіце. А муніципальний хор "Каменяр" привітав усіх зі святом Незалежності своїм чарівним виконанням пісень українською і польською мовами. Гучними оплесками, сувенірами та квітами від бургомістра і старости повіту, та учасниками свята було оцінено неперевершений виступ хористів, а особливо диригента хору Степана Целюха, солістів Тетяни Возняк, Олега Пахорука, Ярослава Пилипіва та Ярослава Ковальчука.