Євген Чолій: Україна не лише захищає свої кордони, а стримує агресора від походу на Захід

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрівся з відомим діячем української діаспори, президентом Світового Конгресу Українців Євгеном Чолієм.

Євген Чолій  підкреслив, що Світовий Конгрес Українців діє вже 49 років і представлений кількамільйонною громадою українців діаспори.

Зокрема, завдяки Світовому Конгресу українців ЗСУ отримали 21 тисячу вдосконалених аптечок натівського зразка, а понад 30 тисяч військовослужбовців і курсантів пройшли спеціальні тренінги з користування такими аптечками. Також Конгрес організував у Києві дві конференції з тактичної медицини.

  Олександр Ганущин зазначив, що сьогодні особливо актуальні два напрямки співпраці між Львівською облрадою та Світовим Конгресом Українців. Це насамперед взаємодія в реабілітації та соціалізації учасників бойових дій на Сході України. Обласна рада сприяє тому, щоб учасники АТО лікувались та реабілітовувалися за кордоном, адже відомо, що  різка зміна обстановки має  позитивний вплив і значно пришвидшує процес повернення до звичного життя. Другим напрямком співпраці може бути сприяння СКУ у налагодженні культурного обміну між Заходом і Сходом України, у інформаційно-культурній інтеграції.