Фестиваль "Дитятко" збільшує призовий фонд номінації "Місцеве самоврядування - це ми!" у п'ять разів!

     Кожен з нас мріє жити в заможній та успішній країні, мати європейський рівень життя, бути впевненим у майбутньому. Водночас одна людина просто чекає на зміни, інша — навпаки, сама ініціює та реалізує такі зміни. Номінація «Місцеве самоврядування — це ми!» і заснована, щоб знаходити та підтримувати найбільш активних, талановитих, чутливих до перетворень та новацій, допитливих та наполегливих.

 

     П'ять років тому оргкомітет Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» спільно з Радою Європи заснували спеціальну номінацію «Місцеве самоврядування — це ми!». В кожній програмі, що надходить на конкурс, міститься безліч ідей: як покращити шкільне життя, прикрасити рідне село чи місто, зробити його охайнішим тощо.

     Небайдужість учасників до життя своїх громад, бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, їх активність та ініціативність, любов до рідного краю спонукали збільшити призовий фонд у П'ЯТЬ разів!

      Можливість відвідати Штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь іу її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн у 2016 році отримають не лише автори роботи-переможця, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця:

1 Місце — Диплом, Кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможця до Штаб-квартири Ради Європи;

2 Місце — Диплом, запрошення 3 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи;

3 Місце — Диплом, запрошення 2 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи.

     Крім того, у 2016 році у номінації «Місцеве самоврядування — це ми!» запроваджено додаткову почесну нагороду — Приз глядацьких симпатій, студія-володар якого отримає електронні гаджети з логотипом Ради Європи.

     Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.

    Обов'язкова умова для участі у номінації «Місцеве самоврядування — це ми!» — виконання конкурсної авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком"тощо або у співпраці з ними.

      Розкажіть у своїх роботах про місцеве самоврядування у вашій громаді.

 Ви можете запропонувати власне бачення завдань та можливостей місцевого самоврядування. Не варто боятися цього — почніть розмову з простого: — Самоврядування: що ми знаємо про це? — Самоврядування: як це працює? — Самоврядування: що ми можемо зробити для цього? Як збільшити участь молоді у вирішенні питань місцевого значення, розбудові своїх громад? —. Самоврядування: як удосконалити? Як сьогодні відбувається реформування місцевого самоврядування в Україні? Які успіхи досягнуто? Що ви знаєте про добровільне об'єднання та співробітництво громад?

    Термін приймання заявок — до ЗО червня2016 року. Доведіть, що молодь спроможна бути провідником реформ в Україні та будувати своє майбутнє! Умови участі у конкурсі та додаткова інформація — на офіційному сайті Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко»  (http://fest.dytiatko.org.ua )