На конкурсі інвестиційних проектів регіонального розвитку відібрали три проекти від Стрийщини

        Відбулося чергове засіда-ння регіональної комісії з попереднього конкурсного відбору інвестиційних про-грам і проектів, які реа-лізовуватимуться на Львівщині за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

 Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації. Від Стрийщини регіональна комісія відібрала три проекти. Зокрема, реконструкція нежитлової будівлі колишнього дитячого садка під дитячий садок на 45 місць в с. Лисятичі. Для реалізації проекту необхідно 7895,4 тис. грн., з яких 6011,275 тис. грн. - з державного бюджету та 1884,128 тис. грн. - з місцевого бюджету і спонсорських коштів. Підрядник проекту ТзОВ «Стрийбудмонтаж». Придбання цифрового флюорографічного апарату та комплексу відеоендоскопічної апаратури для Стрийської ЦРЛ. Загальний обсяг фінансування проекту – 4511,66582 тис. грн., серед них кошти з Державного бюджету – 4050,0 тис. грн., кошти заявника (районна рада та Стрийська ЦРЛ) – 461,66582 тис. грн. Реконструкція даху та утеплення фасаду ДНЗ №2 «Сонечко» на вул. Д. Галицького, 13 у м. Моршин. Проект передбачає комплексний підхід до вирішення проблеми енергозбереження у ДНЗ «Сонечко» із застосуванням традиційних та альтернативних джерел енергії та новітніх будівельних матеріалів. Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: 2241,043 тис. грн., у т.ч.: кошти Державного бюджету – 2000,0 тис. грн., кошти заявника – 241,043 тис. грн. Учасники реалізації проекту: Моршинська міська рада, управління соціально-гуманітарної політики, ДНЗ № 2 «Сонечко».

         Окрім зазначених проектів від Стрийського району та м. Стрия у відборі брали участь такі проекти:

       Реконструкція незавершеного будівництва адмінбудинку з розміщенням приміщень сільської ради, музичної школи, відділення зв’язку і амбулаторії в с. Гірне .

         Капітальний ремонт вул. Вишнева у с. Стрілків.

         Реконструкція ЗСОШ I-III ст. в с. Нежухів (2 – черга).

         Будівництво каналізаційної системи на вул. Стуса та частини вул. Б. Хмельницького (буд № 1-№53а) в смт Дашава.

        Будівництво теплогенераторної та влаштування системи опалення НВК "Середньої загальноосвітньої школи-гімназії" ім. Маркіяна Шашкевича в с. Дуліби. Коригування.

         «Реконструкція СШЗ №9 у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №9 ДНЗ» по вул. Грабовецькій, 23 в м. Стрию»

          Реконструкція тротуарів на вулиці І.Франка в м. Моршин.     

         Перелік всіх проектів, які брали участь у відборі, представлено на онлайн-платформі Державного фонду регіонального розвитку за посиланням:

http://dfrr.minregion.gov.ua/Projects-list?PAREA=83&PDIST=0&PTHEM=0&PYEAR=2016&PZVIT=0.