IV сесія Стрийської районної ради

     17 березня 2016 року о 10 годині у районному Народному домі /вул. Є. Коновальця, 4/  відбулася IV сесія VІІ демократичного скликання Стрийської районної ради. В роботі сесії взяли участь 32 районні депутати. Голосування за питання порядку денного відбулося за новою процедурою, а саме відкритим поіменним голосуванням. Відтепер результати голосування стали загальнодоступними. Кожен громадянин може ознайомитися з результатами голосування у день проведення сесії на сайті районної ради. Таке нововведення забезпечує громадський контроль за голосуваннями кожного депутата. Це сприятиме підвищенню персональної відповідальності народних обранців і покращенню якості роботи органів місцевого самоврядування

  

     
1.Про порядок денний ІVсесії VІI демократичного скликання Стрийської районної ради.

2.Про внесення доповнень до Регламенту Стрийської районної ради VІI демократичного скликання.

3.Про депутатські запити.

4.Звіт про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Стрийського району за 2015 рік.

5.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2016 рік.

6.Про затвердження Програми організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Стрийського району на 2016 рік.

7.Про внесення змін до Цільової програми щодо надання соціальних гарантій малозабезпеченим верствам населення Стрийського району, що фінансується за рахунок коштів районного бюджету, на 2014-2016 роки.

8.Про затвердження складу комісії з питань поновлення прав реабілітованих.

9.Про затвердження районної програми "Вуличне освітлення населених пунктів Стрийського району на 2016-2018 роки".

10.Про затвердження Програми протидії захворювання на туберкульоз по Стрийському району на 2016 рік.

11. Про надання медичної допомоги учасникам АТО та іншим категоріям громадян, які мають пільги.

12.Про затвердження уточненого районного бюджету Стрийського району та звіт про його виконання за 2015 рік.

13.Про внесення змін до районного бюджету Стрийського району на 2016 рік та спрямування вільного залишку коштів районного бюджету, що склалися станом на 1 січня 2016 року.

14. Про перезатвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень по наданню медичної допомоги між місцевими бюджетами Львівської області на 2016 рік.

15. Про виконання Програми енергозбереження для бюджетної сфери та населення Стрийського району на 2013-2015 роки.

16. Звіт про виконання програм сільськогосподарського виробництва у Стрийському районі за 2015 рік.

17.Звіт про виконання "Програми накопичення матеріально-технічних ресурсів у місцевому резерві цивільного захисту (цивільної оборони) Стрийського району на період 2012-2015 років" та затвердження Програми накопичення матеріально-технічних ресурсів у місцевому резерві цивільного захисту Стрийського району на період 2016-2020 років.

18. Про роботу Стрийського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

19. Про передачу повноважень органам місцевого самоврядування щодо реєстрації нерухомого майна юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та легалізації об’єднань громадян.

20. Про організацію роботи в школах естетичного виховання.

21.Про передачу закладів освітита охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад Стрийського району.

22. Про передачу шкільного будинку (майстерні) Добрянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів на баланс Добрянської сільської ради.

23. Про затвердження списку народних засідателів Стрийськогоміськрайонного суду Львівської області.

24. Про внесення змін в склад постійних комісій районної ради.

25. Про внесення змін в склад Президії Стрийськоїрайонної ради.

26. Про прийняття в комунальну власність територіальних громад Стрийського району цілісного майнового комплексу державного закладу "Вузлова лікарня станції Стрий ДТГО "Львівська залізниця".

27.Про реорганізацію державного закладу "Вузлова лікарня станції Стрий ДТГО "Львівська залізниця"шляхом перетворення в комунальне підприємство Стрийської районної ради Львівської області "Стрийська районна лікарня".

28.Про призначення головного лікаря комунального підприємства Стрийської районної ради Львівської області"Стрийська районна лікарня".

29.    Різне.