Відбулась урочиста частина закриття сезону 2021 року для ФК "Миколаїв"

 На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, м’яч, повітряна кулька та у приміщенні

17 грудня голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко був присутній на урочистій частині закриття сезону 2021 року для ФК "Миколаїв".

 На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні

 На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

"Футбольне свято у нашому місті відвідали запрошені гості з Львівської Асоціації футболу Андрій Смольський та Анастасія Янтуріна, а також чудові ведучі - Софія Козаренко та Ярема Чуйко, які зробили вечір по-справжньому веселим та незабутнім.

Мав за честь від імені Стрийської районної ради вручити пам'ятні відзнаки представникам та членам президії футбольного клубу. Зокрема, президенту футбольного клубу - Оприску Миколі Петровичу, головному тренеру - Василю Малику, віцепрезидентові Андрію Гладкому, багаторічному лідеру та капітанові команди - Григорію Ковалю, а також меценату та одному з членів правління - Миколі Володимировичу Оприску, який, до того ж, учора святкував свій день народження.

Своєю чергою, мушу зазначити, що й мені було приємно отримати свою подяку від президента ФК "Миколаїв" Миколи Оприска за " Активну роботу з розвитку футболу на Миколаївщині",- зазначив голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко.

"Підсумовуючи вчорашній захід, розумію що команда рухається у правильному напрямку. Залишається тільки проаналізувати помилки, зробити правильні висновки, а далі впевнено йти до своїх цілей, долаючи усі перешкоди на своєму шляху", - наголосив Михайло Михайлович Лучечко.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні

Немає опису світлини.

 На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні