У Львові на парафії св. Антонія буде Різдвяний ярмарок на підтримку будівництва Дому для бездомних жінок та самотніх матерів

Немає опису.

12 грудня 2021 року у Львові при парафії св. Антонія РКЦ відбудеться щорічний благодійний Різдвяний ярмарок. Ярмаркуватимуть у будиночку, неподалік від храму (вул. Личаківська, 49а). Мета – підтримати будівництво Дому для бездомних жінок та самотніх матерів, яким опікуватимуться Сестри Альбертинки. Під час ярмарку можна буде придбати різноманітні Різдвяні сувеніри: віночки, свічки, інші атрибути, а також посмакувати запашною кавою, безалкогольним глінтвейном та солодощами.

«Щорічний ярмарок – це не так про те, щоб щось купити, як про атмосферу, про те, щоб робити благодійність у будь-який спосіб. Тому на ярмарку не лише можна буде купити якусь різдвяну атрибутику, але й відвідати наше невеличке кафе, посидіти, порозмовляти, поїсти чогось смачненького, випити безалкогольний глінтвейн. Можна буде скористати з різноманітних майстер-класів для дітей. Вони будуть відбуватися о 13.00 та 16.00. Також буде, як завжди, Миколай, фотозона, безпрограшна лотерея, багато різних забав для дітей та дорослих», - розповіла організаторка ярмарку, форматорка Францисканської молоді в Україні Вікторія Василюк.

З 12-го до 17-го грудня можна буде також долучитися до ярмарку онлайн, за посиланням https://festfm.pp.ua/

Всі виручені кошти передадуть на спорудження Дому для бездомних жінок та самотніх матерів. Будівництво цієї оселі триває на вул. Хлібній у Львові.