Місцеві ради Львівщини закликають усіх небайдужих долучитися до благодійної акції «Подаруй дитині свято"

 Місцеві ради  Львівщини долучаться до благодійної акції «Подаруй дитині свято

Асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» підтримує  цьогорічну благодійну акцію "Подаруй дитині свято" та закликає усіх небайдужих долучитися. Благодійна акція виникла як волонтерська ініціатива в грудні 2012 року. Основною ідеєю її створення була допомога дітям, які перебувають в дитячих будинках.

У 2019 році акцією вдалося охопити понад 400 дітей із Львівської області. Минулого року, подарунки отримали приблизно дві сотні дітей зі Львова, Стрия та Пустомит. «Пандемія та карантинні обмеження не завадять нам наповнити усмішками дитячі обличчя», - наголошують волонтери. - Ми вже отримали листи від діток. Переглянемо їх, проскануємо і поділимось з вами» Листи дітей будуть опубліковані в альбомі, на сторінці Благодійна акція "ПОДАРУЙ ДИТИНІ СВЯТО" у Фейсбук.

Також волонтери обіцяють оновлювати інформацію та вказати правила участі в акції. «Шукаємо благодійників, і тих, хто вірить в диво напередодні Миколая, і хоче ділитися добром. Трохи згодом всі охочі зможуть обрати листа і втілити мрії дітей. Працюємо разом», - наголошує колектив Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

Координатори акції  «Подаруй дитині свято" : Кашинська Вероніка - +380 97 041 44 26, Сороковий Данило - +380 93 143 63 79