Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022: до завершення прийому заявок залишилося 7 днів

 Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022: до завершення прийому заявок залишилося 7 днів

13 жовтня офіційно стартував Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022 у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Прийом проєктних заявок триватиме до 8 листопада 2021 року. 

В Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» просять не відкладати подачу заявок  на останній момент. «До завершення прийому заявок залишилося 7 днів. Є ще достатньо часу, аби уважно заповнити реєстраційну форму, подати проєкт в електронному вигляді та надіслати його у друкованому»,  - зазначила в.о. виконавчого директора Наталія Савка.

Готуючи проєктну заявку, потенційні заявники повинні пам’ятати про обов’язкову наявність угоди чи декларації партнерства з органом місцевого самоврядування, на території якого реалізуватиметься проєкт. Окрім цього, необхідно врахувати, що за грантові кошти фінансуватимуться лише капітальні видатки, а всі проєкти мають бути реалізовані до 31 грудня 2022 року.

Заявниками Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2022 можуть бути громадські організації, агенції регіонального розвитку, благодійні організації та комунальні підприємства, у партнерстві з органами місцевого самоврядування.

Проєкти повинні відповідати одному із п’яти затверджених пріоритетів, а саме:
•    історико-культурної спадщина
•    природна спадщина
•    розвиток спорту в гірських громадах
•    безпека громад Карпатського регіону
•    подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

Максимальний розмір гранту складає 250 тис. грн, обов’язковою умовою є наявність власного внеску у розмірі не менше 20%.
Усі деталі Конкурсу, реєстраційна форма та інші важливі матеріали за посиланням: HTTPS://EKARPATY.COM/KONKURS-INITSIATYV-MISTSEVYKH-KARPATSKYKH-HROMAD-2022/

Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними адміністраціями та обласними радами та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України. 

Упродовж 2018-2021 років Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» провела шість конкурсних наборів в межах Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. За цей час одержано 1069 заявок, спрямованих на вирішення проблем розвитку гірських територій, з яких профінансовано 230 проєктів загальним бюджетом майже 60 млн гривень.