У Гніздичеві відкрили меморіальну дошку захиснику України Василю Пирогу

 На зображенні може бути: 1 особа

15 жовтня заступник голови Стрийської районної Ради Михайло Галущак був присутній на урочистому відкритті меморіальної дошки учаснику АТО Василя Пирога. Дошку встановили на Гніздичівській школі, де навчався наш Герой.

На зображенні може бути: 3 людини, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та на відкритому повітрі 

Звертаючись до присутніх заступник голови Стрийської районної ради Михайло Галущак зазначив: «Коли говорять про війну і школу - пригадується останній дзвоник в Авдіївці 2015 р. - коли повз наш блокпост діти йшли до школи. Певен, що батьки не були на 100% впевнені чи повернуться їхні діти додому. Наші захисники на Донбасі воюють за те, щоб наші батьки ніколи не переживали таких відчуттів. Краще воювати за 1000 км від дому, аніж за 1 км. Дякую вам, наші захисники»! 

Заступник голови Стрийської районної Ради М. Галущак подякував мамі захисника - п. Софії - що виховала сина, голові спілки АТО Гніздичівської громади, Марії Медюх за ініціативу відкриття таблиці та усім хто долучився до відкриття меморіальної дошки.

Саме на пам'яті про таких, як п.Василь і виховуватимуть наші наступні покоління! Лише там, де пам'ятають загиблих будуть ті, хто захищатиме живих!, - наголосив заступник голови Стрийської районної ради Михайло Галущак.

 На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

 На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

 На зображенні може бути: 2 людини

 На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі