Відбувся турнір з футболу присвячений пам’яті легендарного футболіста Андрія Баля

 На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

09 жовтня голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко взяв участь у юнацькому турнірі з футболу, присвяченому світлій пам’яті заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України, екс-гравця ФК «Динамо» (Київ), баготоразового чемпіона Андрія Баля.

Звертаючись до присутніх голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко зазначив: - "Селище Розділ має ким гордитись. Андрій Баль – легенда українського футболу. Разом з Олегом Блохіним тренували одеський «Чорноморець», Національну збірну та київське «Динамо». Перерахувати відзнаки видатного роздільчанина можна довго, а його внесок у розвиток українського футболу – величезний.

Про видатного уродженця Роздолу пам’ятають і вже вісім років поспіль футболісти з усієї Львівщини, і дорослі, і дитячі команди змагаються за кубок".

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоятьНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко нагородив фіналістів грамотами та привітав з першим місцем команду з рідного Миколаїва. Друге місце зайняла команда з Дрогобича, а третє з Нового Роздолу.

 На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На нагородженні був також рідний брат Андрія Баля - Орест Михайлович.

Михайло Михайлович Лучечко подякував усім, хто підтримує футбол на Стрийщині та шанує пам’ять про легендарного футболіста!

 На зображенні може бути: 15 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа
На зображенні може бути: 1 особа, пам’ятник та текст «уроздльський середний школ 1965 по 1971 роки навчався баль андрий михайлович, вдомий футболст, гравець команд