Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко відвідав "Книжкову толоку" у Стрию

 На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, пам’ятник та на відкритому повітрі 

Сьогодні, 08 жовтня, у Стрию стартувала "Книжкова толока", яка присвячена пам'яті видатної книгарки Любов Хомчак, засновниці Всеукраїнського руху малих літературних фестивалів та першої толоки у Миколаєві.

  На зображенні може бути: 1 особа та стоїть 

Звертаючись до присутніх, Михайло Михайлович Лучечко зазначив: «Радий вітати всіх учасників та гостей «Книжкової толоки» у Стрию!

Це велике свято для Стрия, адже приїхало понад 70 авторів із всієї України.

Дякую всім організаторам! Дуже приємно, що Стрий продовжує те, що започаткувала моя землячка, миколаївчанка пані Люба Хомчак у Миколаєві 15 років тому. Коли пані Люба починала «Книжкову толоку» у Миколаєві, то казали, що їй нічого не вдасться, що ніхто з Києва не приїде у її 15-тисячне маленьке містечко, що подібні літературні форуми потрібно робити лише у великих обласних центрах. Але пані Люба вперто вірила і робила свою справу, і робила її не лише у Миколаєві, у Стрию, Жидачеві..., але й у Маріуполі, Слов’янську, Краматорську та інших містечках України. Вже рік, як з нами не має пані Люби Хомчак, але її «Книжкові толоки» продовжують проводити - від заходу до сходу і від півночі до півдня нашої України".

"Хай пам’ять про цю велику жінку буде добрим для нас прикладом - що немає неможливого, що потрібно дбати про всіх українців, що потрібно найперше дбати про їхню освіту і культуру, бо з цього все починається»- наголосив голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко.

Слава Україні!

 На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, книга та на відкритому повітрі

 На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, на відкритому повітрі та пам’ятник

 На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі