Робоча зустріч

Можливо, це художній твір 1 особа та стоїть

07 жовтня голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко  відвідав з робочим візитом Гніздичівську територіальну громаду.

Голова Гніздичівської громади Ігор Матківський розповів, що громада є самодостатньою, перевиконує свій бюджет, а до кінця року у Гніздичеві буде відкрито нову школу.

Зазначимо, що 16 жовтня у с. Руда Гніздичівської громади відбудеться Історичний форум для молоді присвячений постаті Івана Виговського. Саме з цих країв походить рід нашого славного гетьмана, а значна частина цих земель були у його власності. Історичний форум буде проходити у рамках програми Стрийської районної ради щодо відзначення у 2021 р. Року Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця та інших пам’ятних дат. 

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

Також під час візиту голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко відвідав музей присвячений гетьману Івану Виговському у с. Руда, який багатий на старовинні українські ікони та картини.

«Рекомендую возити сюди наших дітей та молодь, щоб підростаюче покоління знало своє минуле, зокрема історію Конотопської битви 1654 р. Саме у цій битві козаки разом із кримськими татарами під командуванням гетьмана Івана Виговського розбили московське військо», - наголосив голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та пам’ятник

Немає опису світлини.

Можливо, це ілюстрація

На зображенні може бути: у приміщенніМожливо, це художній твір 4 людини, люди стоять та у приміщенні