Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко привітав із професійним святом працівників 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України

 На зображенні може бути: 1 особа та стоїть
Сьогодні, 17 вересня, у День рятувальника, в Стрию голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко привітав із професійним святом працівників 6-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України та вручив грамоти від Стрийської районної ради кращим працівникам.
 На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
 На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
 На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
Варто зазначити, що на останній сесії Стрийська районна рада прийняла програму підтримки вказаного загону.
Звертаючись до присутніх, Михайло Михайлович Лучечко зазначив: "Цього року українські соціологи зробили опитування, яким категоріям населення українці довіряють найбільше. Одними із тих, хто користується найбільшою довірою серед українців – працівники ДСНС.
Саме до рятувальників українці чи не найбільше ставляться з довірою і саме ці люди найкраще знають та відчувають на собі ціну цієї довіри.
Якщо для одних працівників робочий день триває 8 годин, то працівники ДСНС на чергуванні 24 години. На відповідальності рятувальників найцінніше – людське життя. У багатьох випадках ці люди ризикують своїм життям, щоб врятувати інших і не лише тут, у тилу. Багато працівників ДСНС є учасниками бойових дій і захищають Україну на фронті".
Дякую Вам за службу!
Слава Україні! 
 
На зображенні може бути: 20 людей та люди стоять 
На зображенні може бути: 16 людей та люди стоять