Вітання голови Стрийської районної ради Михайла Лучечка з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Немає опису.

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Прийміть сердечні вітання напередодні вашого професійного свята.

Це, безперечно, подія в житті кожного, хто присвятив себе нелегкій, але дуже потрібній країні справі та важливе свято для кожного українця, в чию оселю подається газ і тепло.

Нафтова галузь - одна із базових в економіці держави. Результати діяльності галузі значною мірою визначають стан та рівень розвитку всієї промисловості, впливають на загальну соціально-економічну ситуацію в районі.

Працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості своєю старанною працею, організованістю та дисципліною, з почуттям відповідальності роблять усе можливе для забезпечення енергетичних потреб населення району.

Завдяки вашому високому професіоналізму та відповідальному ставленню до справи з року в рік збільшується видобуток нафти й газу, зростає транзитний потенціал України.

Хай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави.

Зичу всім працівникам галузі міцного здоров'я, професійної впевненості, процвітання вам і вашим родинам!   

Зі святом Вас!

 

З повагою,

голова Стрийської районної ради                       Михайло ЛУЧЕЧКО