ОГОЛОШЕННЯ!

Стрийська районна рада Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника юридичного відділу Стрийської районної ради – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги:

   - громадянство України;

  - вільне володіння державною мовою;

  - знання Конституції України, ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про запобігання корупції»,  інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів, що регламентують діяльність в сфері правового забезпечення, звернень громадян, доступу до публічної інформації.

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (юридичного спрямування);

- стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;          

- володіння основними програмами роботи на комп'ютері.

  Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, повинні подати до конкурсної комісії такі документи:

·заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

·         заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографію;

·         дві фотокартки розміром 4x6 см;

·         копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння вченого звання,  присудження наукового ступеня;

·         копію документа, який посвідчує особу;

·         довідку про допуск до державної таємниці (у разі наявності);

·         копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

·         згоду на збір та обробку персональних даних

·          декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

  Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надається радником з питань юридичного забезпечення Стрийської районної ради.

  Термін прийняття  документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

  Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою: вул. С. Бандери, 28, м. Стрий, Львівська область, 82400.    

  Телефон для довідок: (03-245) 5-31-31