Понад 200 осіб долучилися до онлайн-навчання щодо участі у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад-2021

Понад 200 осіб долучилися до онлайн-навчання щодо участі у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад-2021

2 квітня, відбулось онлайн-навчання щодо підготовки успішної проєктної заявки для участі у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

Понад 200 осіб – представники органів місцевого самоврядування та активних громад Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей – зареєструвались на навчання, аби першими дізнатись про умови цьогорічного набору.

Учасники навчання дізнались про структуру проєктної заявки та бюджету, а також особливості заповнення кожного з розділів, аби експерти змогли якісно оцінити подані проєкти.

У 2021 році за кошти державного бюджету планується профінансувати щонайменше 40 проєктів-переможців у 4 карпатських областях, загальним розміром гранту 10 млн гривень. 

Прийом проєктних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад триває до 30 квітня 2021 року. Із деталями конкурсу, онлайн-реєстраційною формою, а також формами опису проєкту та бюджету усі зацікавлені можуть ознайомитись за посиланням: HTTPS://EKARPATY.COM/KONKURS-INITSIATIV-MISTSEVIH-KARPATSKIH-GROMAD-2021/ 

Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку» реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.