Відбулася ІV сесія VIIІ скликання Стрийської районної ради

23 березня 2021 року, під головуванням голови Стрийської районної ради Михайла Лучечка відбулась ІV сесія VIIІ скликання Стрийської районної ради, у якій взяв участь голова Стрийської райдержадміністрації Богдан Янко.

Традиційно сесія розпочала свою роботу з молитви настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці, декана Стрийського деканату Української Автокефальної Православної Церкви отця Михайла Зубковича.

 

У ході пленарного засідання депутати затвердили такі програми:

Про затвердження Програми «Покращення стану охорони громадського порядку та профілактики злочинності в Стрийському районі на 2021 рік».

Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги жителям Стрийського району на 2021 рік.

Про затвердження Програми контролю поширення сажкових хвороб на зернових колосових культурах у Стрийському районі Львівської області у 2021-2025  роках.

Про  затвердження Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту  у Стрийському районі на 2021 рік.

Про затвердження Програми «Відзначення Року Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця та інших пам’ятних дат у Стрийському районі».

Про затвердження Програми накопичення і використання матеріально-технічних ресурсів у місцевому резерві цивільного захисту (цивільної оборони) Стрийського району на 2021 рік.

 - Виділили 1 млн грн на придбання для КНП "Жидачівська міська лікарня" (входить в перелік надавачів стаціонарної медичної допомоги пацієнтам з COVID-19) кріогенної установки на рідкий кисень.

- Виділили 0,545 млн грн для погашення боргу по заробітній платі у Сколівській громаді.

- Виділили 2,14 млн грн на дофінансування конкурсу проєктів місцевих ініціатив (мікропроектів) для громад Стрийського району.

 

Депутати проголосували про звернення до Президента України, Голови Верховної ради України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України щодо заборони діяльності партій «Опозиційна платформа - за життя» та «Партія Шарія»;

Про звернення до депутатів Верховної Ради України щодо повернення громадам право розпоряджатися землею за межами населених пунктів.

 

Розглянули та обговорили депутатські запити депутатів Василишина М.М. та Ходовицької М.М. та інше.

Голова Стрийської районної ради  Михайло Лучечко привітав з ювілеєм депутата, начальника фінансового управління Стрийської РДА Наталію Меленик та вручив грамоту і цінний подарунок від Львівської обласної ради.