Відбулась президія Стрийської районної ради

Сьогодні, 18 березня, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко провів засідання президії Стрийської районної ради.

       На засіданні президії розглянуто питання щодо затвердження програм:

- Про затвердження Програми «Покращення стану охорони громадського порядку та профілактики злочинності в Стрийському районі на 2021 рік». 

- Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги жителям Стрийського району на 2021 рік.

- Про затвердження Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту  у Стрийському районі на 2021 рік.

- Про затвердження Програми «Відзначення Року Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця та інших пам’ятних дат у Стрийському районі».

- Про затвердження Програми накопичення і використання матеріально-технічних ресурсів у місцевому резерві цивільного захисту (цивільної оборони) Стрийського району на 2021 рік.

Депутати заслухали про затвердження передавального акту Жидачівської районної ради, -Миколаївської районної ради, Сколівської районної ради.

Обговорили про внесення змін до районного бюджету Стрийського району на 2021 рік та спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2021 року.

Голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко зачитав депутатські запити та звернення.

Депутати одноголосно проголосували, щоб дані рішення винести на ІV сесію VІІІ скликання Стрийської районної ради, яка відбудеться 23 березня 2021 року о 10.00 год.