Відбулася презентація науково-популярної фотовиставки "ОУН: ідея і чин

 May be an image of 3 людини та люди стоять

25 лютого в Історико-краєзнавчому музеї "Сколівщина " відбулася презентація науково-популярної фотовиставки "ОУН: ідея і чин" за участі заступника голови Стрийської районної ради Михайла Галущака, Сколівського міського голови Миколи Романишина, заступника міського голови Юрія Допілка, керівника відділу культури та промоцій Сколівської міської ради Володимира Крушельницького, працівників народних домів та бібліотек Сколівської ОТГ, депутатів Стрийської районної ради та  Сколівської міської ради, представників громади міста та інших зацікавлених осіб.

  May be an image of 3 людини та у приміщенні

Основна мета виставки - зацікавити молодь історією української національно-визвольної боротьби у ХХ ст., адже розуміння минулого дає можливість розуміти сьогодення.

Михайло Галущак, кандидат історичних наук, учасник бойових дій на сході України, представив свою авторську працю, проаналізував історичні події передумов створення і діяльності у складних умовах на наших теренах підрозділів УГА, УВО, ОУН, Карпатської Січі та УПА. У виставці подано глибокий фактажний матеріал, витяги з документів, унікальні світлини та інформацію про взаємодію різних військових формувань окремих періодів та підвів підсумок тих історичних перипетій.

 May be an image of 3 людини та люди стоять

Михайлу Галущаку в дарунок було вручено книгу Вікторії Тарас "Сколе", туристичний путівки та довідник -мапу "Бойківщина".

Виставка триватиме ще два тижні у рамках відзначення Року Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця у Стрийському районі з нагоди відзначення 130-ої річниці з дня його народження!

Вхід вільний. Виставка у музеї відкрита для широкої аудиторії оглядачів, дослідників історїї, освітян, працівників культури, учнівської та студентської молоді, гостей Сколівщини.