У поліції просять батьків перевірити акаунти своїх дітей в соцмережах і прочитати їх переписки

Останнім часом в соціальних мережах почастішали випадки закликів до небезпечних ігор для дітей.

Поліція закликає батьків звернути увагу на поведінку своїх дітей в мережі інтернет, зокрема, перевірити акаунти у соцмережах та зміст спілкування в приватних чатах.

Про це APnews пише з посиланням на відповідне повідомлення на сайті поліції.

Попереджають, що останнім часом в соціальних мережах почастішали випадки закликів до небезпечних ігор для дітей. Деякі джерела пов'язують це з активізацією так званих "груп смерті", на кшталт «Синього кита».

“Багато підлітків вже постраждало від суворих умов гри, челенджів та відео, які вони переглядають”, - йдеться у повідомленні правоохоронців.

 Поліцейські радять приділяти більше уваги психологічному стану дитини:

  • перевірити акаунти дитини в соціальних мережах та групи, до яких вона приєдналася;
  • переглядати зміст спілкування в приватних чатах;
  • контролювати відео та фото, які є в гаджетах дитини;
  • звертати увагу на коло спілкування.

“Спілкуйтеся з ними по-дружньому, будуйте довірливі стосунки, спонукайте дитину розповідати вам про її друзів та шкільне життя, ставтеся до неї з розумінням. У разі виявлення підозрілих відеоінструкцій чи інших контентів в Інтернет-мережі, які можуть призвести до небезпеки телефонуйте до поліції”, - наголосили правоохоронці.

Нагадаємо, у Боярці, в Київській області, 16 лютого після отруєння померла семикласниця. Ще одна учениця перебуває у лікарні в середньо стабільному стані після того, як проковтнула 40 пігулок.