Завершила роботу ІІІ сесія VІІІ скликання Стрийської районної ради

 

21 січня відбулося засідання ІІІ сесії VІІІ скликання Стрийської районної ради, яку відкрив та провів голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко

 

Заслухавши голову районної ради Михайла Лучечка, районні депутати розглянули питання про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Стрийського району;про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст  Сколівського району; про заходи щодо забезпечення роботи комунальної радіоорганізації «Миколаївська районна радіоредакція» щодо висвітлення діяльності Стрийської районної ради та територіальних громад Стрийського району і після внесення змін і доповнень було прийнято відповідні рішення.

З інформацією про затвердження уточненого бюджету та звіт його виконання за 2020 рік доповіла начальник фінансового управління  Стрийської районної державної адміністрації Наталія Меленик.

Депутати заслухали уточнення до районного бюджету Стрийського району на 2021 рік та спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2021 року.

Крім того, районні депутати прийняли  звернення Стрийської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

 

Депутати одноголосно проголосували про оголошення 2021 року в Стрийському районі Роком Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця та затвердили Положення про нагородження відзнакою Стрийської районної ради до 130-річчя від Дня народження Євгена Коновальця - Почесна медаль «За продовження боротьби ОУН та УПА» та інші.