НА ЗУСТРІЧІ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СТРИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ТА ЖИДАЧІВСЬКОЇ РДА ОБГОВОРИЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЖУРАВНЕНСЬКОЇ ОТГ

1701


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 січня відбулася зустріч селищного голови Журавненської селищної ради Василя Вітра із головою Стрийської районної ради Михайлом Лучечком та головою Жидачівської районної державної адміністрації Марією Гучко. Було обговорено питання щодо передачі установ і майна із спільної комунальної власності територіальної громади Жидачівського району до комунальної власності Журавненської територіальної громади, надання соціальних послуг жителям громади, підготовка та подання мікропроєктів на конкурс до Львівської обласної ради тощо.

Василь Вітер при обговоренні проблемних питань наголосив на тому, що необхідна підтримка від депутатів Стрийської районної ради та керівників районної ради і районної адміністрації у порушенні питання перед обласною радою та обласною адміністрацією щодо сприяння і фінансової підтримки КНП "Журавнівська МЛ", яка надає паліативні послуги найбільш незахищеним старшим жителям і не тільки громади. За підписаним договором із НСЗУ та медичною установою, коштів на утримання лікарні, виплати заробітної плати медичним працівникам громади на 2021 рік, за розрахунками директора лікарні не вистачає близько 3 мільйонів гривень. І це при тому, що Журавненська селищна рада отримала разом із медичними установами 565 тис. грн боргу, який утворився ще з 2018 року і згідно взятих на себе зобов'язань керівництвом Жидачівської районної ради та районної адміністрації й повинен бути погашений до лютого 2021 року.