Відбулися засідання постійних депутатських комісій

 

Сьогодні, 15 січня, під головуванням голови Стрийської районної ради Михайла Лучечка відбулися засідання постійних депутатських комісій.

Депутати розглянули питання, які виносять на сесію, а саме:

-  Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Стрийського району.

 - Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Сколівського району.

- Про внесення змін до рішення LІV позачергової сесії VІІ демократичного скликання Миколаївської районної ради від 28 жовтня 2020 року № 554 «Про передачу установ та майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району у комунальну власність територіальних громад».

- Про внесення змін в додатки 5, 7 рішення ІI сесії VІІІ скликання Стрийської районної ради від 22 грудня 2020 року № 21 «Про районний бюджет Стрийського району на 2021 рік».

- Про уточнення районного бюджету Стрийського району на 2021 рік та спрямування вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався станом на 01 січня 2021 року.

 - Про затвердження уточненого районного бюджету Стрийського району та звіт про його виконання за 2020 рік.

- Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Стрийської районної ради та опису посвідчення помічника-консультанта  депутата Стрийської районної ради.

- Про внесення змін в додатки 1-3 районної цільової Програми щодо розвитку місцевого самоврядування Стрийського району Львівської області, організації та проведення протокольних і соціально-культурних заходів Стрийської районної ради у 2021 році, затвердженої рішенням ІІ сесія VІІІ скликання Стрийської районної ради від 22 грудня 2020 року № 22.

- Про оголошення 2021 року в Стрийському районі Роком Голови Проводу ОУН Євгена Коновальця.

- Про затвердження Положення про нагородження відзнакою Стрийської районної ради до 130-річчя від Дня народження Євгена Коновальця - Почесна медаль «За продовження боротьби ОУН та УПА».

- Про звернення Стрийської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

        Та депутатські запити. 

        З розглянутих питань депутатами прийнято відповідні рішення.