На Стрийщині відзначили 112-річчя від дня народження Степана Бандери

1 січня традиційно на Стрийщині вшановують Провідника ОУН Степана Бандеру. І цьогоріч з нагоди 112-ої річниці від дня його народження у м. Стрию біля пам’ятника С. Бандері зібралася численна громадськість, духовенство та представники влади. Тут відбулася спільна молитва та громадське віче.

У заході взяв участь голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко.

Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника та вклонилися в знак шани Великому Сину України. Поминальну панахиду відправили священики стрийських церков у супроводі Муніципального чоловічого хору «Каменяр». Також у виконанні хору та учнівської молоді прозвучала низка патріотичних пісень.

 

До учасників заходу звернулися керівники міста та району.Голова районної ради М. Лучечко в своєму виступі наголосив, що український народ може здобути свою свободу тільки власною боротьбою і працею. Щира подяка всім бандерівцям, які боролися за Україну в часи радянської, польської та німецької окупації, а також подякувати тим бандерівцям, які перебували та перебувають на східних кордонах нашої держави і захищають нашу незалежну Україну від російського окупанта.

Представники громадськості у своїх виступах наголосили на величі постаті Степана Бандери та його ролі в історії Українського державотворення.

FB IMG 1609674337365