Відбулась сесія Стрийської районної ради восьмого скликання

15 грудня відбулась сесія Стрийської районної ради восьмого скликання з таким порядком денним:

1.     Про обрання заступників голови Стрийської районної ради.

2.     Про утворення постійних комісій Стрийської районної ради, обрання їх голів та затвердження персонального складу.

3.     Різне. 

  

Під час I сесії Стрийської районної ради 8 скликання новообраний депутатський корпус підтримав кандидатури  на посаду заступників голови Стрийської районної ради  – Михайла Галущака та Юрія Вінярського.

  Михайла Галущака шляхом таємного голосування підтримали 30 депутатів, а Юрія Вінярського 25 депутати.

 

Утворено шість постійних комісій Стрийської районної ради, обрали їх голів та затвердити персональний склад, а саме:

1.    з питань економіки, бюджету та фінансів:

голова постійної комісії – Палько Світлана Георгіївна;

члени постійної комісії:

Допілко Юрій Іванович;

Меленик Наталія Ярославівна;

Лопишко Оксана Володимирівна;

Карпінський Олег Володимирович;

Кухар Юрій Володимирович;

Гетманчук Василь Михайлович;

Гучко Марія Михайлівна.

 

2.    з питань  дотримання законності та депутатської етики:

голова постійної комісії - Петрівський Іван Миколайович;

члени постійної комісії:

Лесюк Ярослав Богданович;

Дзюбайло Євген Григорович;

Левенець Ганна Іванівна;

Кос Ігор Степанович;

Кобрин Олександр Іванович.

 

3.    з питань комунального майна:

голова постійної комісії – Лоїш Володимир Петрович;

члени постійної комісії:

Брегман Мирослав Андрійович;

Миськів Юрій Петрович;

Михавків Іван Васильович;

Рогуля Марія Миколаївна.

 

4.   з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

                голова постійної комісії – Василишин Михайло Миколайович;

                члени постійної комісії:

Гуглич Ганна Іванівна;

Василькевич Костянтин Юрійович;

Чорна Галина Миколаївна;

Костів Василь Георгійович;

Жигало Віра Святославівна;

Хрущ Ірина Володимирівна.

 

5.    з питань екології та земельних відносин:

голова постійної комісії – Ткачук Юрій Петрович;

члени постійної комісії:

Савка Богдан Петрович;

Бойко Остап Зіновійович;

Ягніщак Ярослав Миронович;

Держило Олег Миколайович;

Николин Ігор Дмитрович;

Курило Орест-Мар'ян Васильович.

 

6. з питань освіти, науки, культури, туризму, духовної, культурної спадщини і відродження української нації:

голова постійної комісії – Ходовицька Марія Михайлівна;

члени постійної комісії:

Вепрів Микола Андрійович;

Михайленко Ігор Миколайович;

Кизима Олег Зиновійович;

Сличко Світлана Василівна;

Новіков Дмитро Олегович.