Туристичні забави – 2020

Вже стало традицією у Стрийському фаховому коледжі ЛНАУ проводити одне з найулюбленіших для студентів свято, присвячене Всесвітньому Дню туризму.

24 вересня 2020 року на території навчального закладу усіх викладачів та студентів спеціальності “Туризм” привітав директор коледжу Ігор Рінило.

На урочистості був запрошений голова Стрийської районної ради Роман Козак, який побажав студентам здоров’я, втілення планів та проектів, а також підкорити ще не одну вершину у своєму житті.

 

Роман Козак завжди підтримує молодь, вчить їх берегти національні традиції, вірити в свої сили, крок за кроком йти вперед!

Вітаючи всіх зі святом, нагородив за відмінне навчання та активну участь у громадському житті коледжу студентку групи Т-41 Софію Фелів Почесною грамотою і особливим подарунком для справжнього туриста – велосипедом та наголосив, що наша Стрийщина багата на чудові неповторні краєвиди, пам’ятки історії та культури, на привітних, добрих, талановитих людей.

 

Урочистості завершились виступами здобувачів освіти – учасників художньої самодіяльності коледжу, проте захід продовжився на території туристичної бази в селі Дубина Сколівського району. Студенти брали участь у різноманітних конкурсах: перетягування канату, складання наплічника, палатки, у спортивній естафеті та ін.

На святі панувала тепла, родинна атмосфера. Переможцями змагань стали здобувачі освіти 4 курсу (група Т-41). Вітаємо усіх з прийдешнім святом та закликаємо пам’ятати: “Дорогу здолає той, хто йде”.