Поліцейські Стрийщини приймали вітання з нагоди відзначення п’ятої річниці створення Національної поліції України

 

3 липня  у актовій залі Стрийського відділу Національної поліції України за участю заступника керуючого справами Стрийської районної ради Василя Гриба та особового складу відділу поліції відбулися урочистості напередодні їхнього професійного свята.

Тепло і щиро звернувся з вітальним словом до підлеглих начальник відділу, полковник поліції Іван Малиш. Привітання для правоохоронців звучали і від голови Стрийської районної ради Романа Козака.

У вітальному слові Василь Гриб побажав усім працівникам відділу поліції успіхів у професійній діяльності, зокрема подальшій боротьбі із злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої України. Міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди.

За сумлінну службу та особистий вагомий внесок у забезпечення охорони громадського порядку, виявлення професіоналізму кращих працівників поліції нагородили грамотами, подарунками та подяками від Стрийської районної ради.