Рятувальники надають допомогу населенню у подоланні наслідків підтоплення

23 червня близько третьої години ночі під час тривалих сильних дощів у районі села Зарічне розлилася річка Туринка. Внаслідок повені близько 100 житлових будинків та 105 господарських споруд підтоплені. В тому числі: недіюча школа , ветеринарний пункт, два продуктових магазини, клуб - бібліотека.

Підтоплено 114 га сільськогосподарських угідь.

 

Також, на в’їзді в с. Зарічне стався перелив р. Свіча через дорогу протяжністю орієнтовно 600 м. та між с. Малі Дідушичі- Подорожнє р. Сукіль підтоплено 100 м. дороги.

На місце надзвичайної ситуації виїхав голова Стрийської районної ради Роман Козак і керуючий справами Мирон Турчак, де зустрілись з місцевими жителями. Стрийською районною радою готуються відповідні звернення та листи до керівництва Львівської обласної ради та адміністрації, щодо виділення фінансування для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

 

На місці події працюють співробітники Стрийського відділу поліції та рятувальники – вони надають мешканцям села необхідну допомогу, слідкують за безпекою дорожнього руху та підтримують правопорядок.

Правоохоронці звертаються до водіїв із проханням тимчасово утриматися від поїздок дорогами між населеними пунктами Великі Дідушичі - Зарічне, Баня Лисовецька – Лани Соколівські, ділянками доріг між селами Лани Соколівські - Малі Дідушичі та Подорожне - Зарічне, а також дорогою до села Зарічне, на яких через повінь тимчасово обмежено рух транспорту.

Стежте за повідомленнями щодо стану проїзду, у випадку якщо вам потрібна допомога – телефонуйте на оперативну лінію 102.