Владика Тарас Сеньків та голова Стрийської районної ради Роман Козак вітали медиків

У Стрийській центральній районній лікарні Владика Тарас Сеньків та голова Стрийської районної ради Роман Козак вітали медиків напередодні професійного свята.

 

Шановні медичні працівники! 

 

Шановні медичні працівники Стрийщини!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за  здоров’я та життя людини.

 

Немає професії жертовнішої та гуманнішої, ніж професія медика, але медичну галузь по-різному оцінюють у суспільстві: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики. Проте, незважаючи ні на що, для лікаря понад усім стоїть пацієнт — його здоров’я і повноцінне життя.

 

Враховуючи цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, Ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, виявляючи відданість своїй справі, ігноруючи особисті плани і проблеми, часто наражаючись на професійні небезпеки і навіть ризикуючи власним життям.

 

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це — найголовніше.

 

Сердечно бажаємо Вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків в ім’я України. Нехай благословенними будуть Ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

 

Хай Бог береже Україну і береже Вас! Зі святом!

 

З повагою,

голова Стрийської районної ради                                          Роман КОЗАК