Меморандум про співробітництво щодо протидії булінгу

 

25 травня 2020р. підписано Меморандум «Про співпрацю щодо протидії булінгу». Даний Меморандум був підписаний головою Стрийської районної ради Романом КОЗАКОМ спільно з керівником ГО «Рада -Реформ» Ольга Боднар, в складі якої є Молодіжна рада , директором ГО «Туристичний інформаційний центр Стрия» Олександром Сікорою, директором культурно-просвітницького центру ім.Корнелія Макушинського польської громади м.Стрия Юлія Бойко, директором ГО «Фундація розвитку - Брама Карпат» Романом Журавським, керівником ГО «Молодь Стрийщини» Михайлом Шмігельським.

 

Предметом цього Договору є взаємодія і співробітництво сторін з метою ознайомлення з поняттям булінгу, його видами та проявами, розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування; сформувати знання з правил безпечної поведінки в мережі Інтернет. Співпраця та допомога державним органам України у послідовному реформуванні сектора цивільно безпеки шляхом надання стратегічних консультацій і практичної підтримки.

 

Метою діяльності є організація: роботи щодо профілактики правопорушень, запобігання злочинності, безпеки життєдіяльності, попередження насильства в сім’ї, формування в дітей та молоді таких цінностей як толерантність, повага, порядність, гармонійне спілкування та співіснування у суспільстві, виховання поваги до Конституції держави законодавства, державних символів – Герба, Прапору, Гімну, поваги та любов до державної мови, забезпечення комфортних умов навчання та праці, створення соціального середовища, вільного від будь-яких форм насильства, з метою попередження поширення негативних явищ у суспільстві. 

 

 

Меморандум про співробітництво щодо протидії булінгу