Флешмоб «Вишиванка - символ української нації»

Уже десятий рік в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та насіння етнічного вишитого українського одягу. Ми одягаємо вишиванки не тільки для краси, а і для того, щоб зберегти традиції роду. А головне - показати всьому світу, що є така країна - УКРАЇНА, яка має свою історію, національну культуру, звичаї, традиції, характер.

Стрийська районна рада , депутатський корпус, керівники комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування і всі небайдужі долучилися до флешмобу «Вишиванка - символ української нації». Слава Україні, Героям слава !!!!

 

 

 

 

 

 

Для нас, українців, нащадків славного козацького роду, вишита сорочка є оберегом історії і культури нашого народу, відзначив голова Стрийської районної ради Роман КОЗАК. Вишиванка символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Сьогодні ми провели флешмоб «Вишиванка - символ української нації», щоб віддати шану нашим героям, які боронили і продовжують боротись за незалежність, волю України та життя людей - це герої АТО, січові стрільці, воїни ОУН-УПА, волонтери, медики і всі українські патріоти, які відали найцінніше.

Зі святом вишиванки, дорогі українці !!!