Офіційна інформація

2mages

Станом на 11.00 год. 31 березня 2020 року у Стрийському районі і м. Стрий не зареєстровано нових випадків підозр на коронавірусну інфекцію. Отже, на сьогодні з підозрою в нашому краю залишаються 5 осіб (3 - з м. Стрий і 2 - зі Стрийського району).


Прохання до усіх свідомих краян, якщо ви, ваші близькі чи родичі, сусіди чи знайомі повернулися з-за кордону - залишайтеся на самоізоляції мінімум 14 днів.

Якщо ви не повідомили про своє повернення, чи хтось повернувся і забув це зробити – повідомте про це свого сімейного лікаря, голову чи секретаря сільської ради, чи міську раду. 

Інформація узагальнюється для проведення у вас вдома швидких тестів на коронавірусну інфекцію, локалізацію вогнищ та запобігання поширенню інфекцій, а основне для вашого здоров’я і здоров’я ваших близьких.

Якщо ви бачите, що людина яка повернулася з-за кордону, вільно пересувається вулицями, відвідує магазини та порушує правила карантину і самоізоляції – повідомляйте про це поліцію за телефоном 102, або представників влади на місцях, чи сімейного лікаря.

Тільки спільне відповідальне ставлення до пандемії коронавірусу зможе уберегти нас від великої кількості жертв, яку ми спостерігаємо в світі.

Дякуємо за розуміння!


За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 69 нових випадки.
Наразі коронавірусна хвороба виявлена:
▪Вінницька область — 36 випадки;
▪Волинська область — 3 випадки;
▪Дніпропетровська область — 9 випадків;
▪Донецька область — 6 випадків;
▪Житомирська область — 5 випадків;
▪Закарпатська область — 1 випадок;
▪Запорізька область — 13 випадків;
▪Івано-Франківська область — 45 випадок;
▪Кіровоградська область — 4 випадки;
▪м. Київ — 107 випадки;
▪Київська область — 52 випадків;
▪Львівська область — 6 випадків;
▪Луганська область — 2 випадки;
▪Одеська область — 11 випадків;
▪Полтавська область — 1 випадок;
▪Рівненська область — 13 випадків;
▪Сумська область — 10 випадків;
▪Тернопільська область — 78 випадків;
▪Харківська область — 1 випадок;
▪Херсонська область — 1 випадок;
▪Хмельницька область — 3 випадки;
▪Чернівецька область — 90 випадків;
▪Черкаська область — 50 випадків;
▪Чернігівська область — 2 випадки.