На Стрийщині відкрили Алею Слави Героїв АТО »Нескорені»

DSCN07201

21 лютого у селі баня Лисовицька відкрито Алею Слави Героїв АТО, де поряд з пам’ятником Тарасу Брусу встановлено пам’ятні знаки на честь загиблих у російсько-українській війні земляків – Артура Лі, Миколи Штинди, Юрія Бурдяка, Романа Магаса, Андрія Грицана та Тараса Бруса. Захід відбувся за ініціативи голови Стрийської районної ради Романа Козака, за участю голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука, духовенства, учасників АТО/ООС, родин загиблих в АТО, військових, представників органів влади, громадських організацій, учасників юнацької патріотичної гри «Джура», учнівської молоді.

 

Почесне право відкрити пам’ятні знаки надали учасникам АТО (Сеняк Ігорю, Лучко Олегу, Ковальчуку Василю, Курилович Віталію, Соляк Ористу, Собківу Василю).

 

  

   

  

Преосвященний владика єпископ-помічник Стрийської української греко-католицької церкви Богдан Манишин у співслужінні з священниками Стрийської єпархії УГКЦ відправив за полеглими поминальну панахиду та провів чин освячення Алеї Слави Героїв.

 

Хвилиною мовчання та під пісню «Пливе кача» присутні вшанували світлу пам'ять Героїв покладанням квітів.

 

 

На знак щирої вдячності та пошани батькам, які зразково виховали синів, що проявили мужність, стійкість та рішучість, виявлені при виконанні військового обов’язку, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, начальник Стрийського гарнізону, командир зенітного ракетного Теребовлянського полку, полковник – Іван Величко вручив їм пам’ятні подяки.

  

А у виконанні учнівської молоді, Муніципального чоловічого хору «Каменяр» та інших виконавців прозвучали на честь Героїв патріотичні вірші та пісні.

  

У небо полетіли білі кульки, як символи душ Героїв, які назавжди залишаться молодими, світлими душами – солдати мирної України. Їх подвиг в серцях українців житиме вічно! 

 

Урочистості з нагоди відкриття Але Слави Героїв АТО «Нескорені» завершився спільним виконанням духовного гімну України «Боже, великий, єдиний».