На Стрийщині віддали шану пам’яті Героям Небесної Сотні

DSCN06961

20 лютого у день, коли вся Україна відзначає 6-у річницю подій на Майдані, поблизу села Фалиш біля Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні відбувся реквієм пам’яті за участю голови Стрийської районної ради Романа Козака, голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука,  духовенства, учасників Революції Гідності, АТО/ООС, представників виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, учнівської молоді.

86937736 1353074814891266 2726765592521474048 o

Численна громадськість Стрийщини зібралась тут, щоб схилити голови в скорботі й пошані перед мужністю та героїзмом загиблих на Майдані та усіх, хто поклав свої голови за наше майбутнє.
Під час панахиди, у спільній молитві, яку очолив владика Стрийської єпархії УГКЦ Богдан Манишин, присутні помолилися за невинно убієнних Героїв нашого часу, які постали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави. У своїй промові владика Богдан зазначив: «Сьогодні, вшановуючи Героїв Небесної Сотні, найважливіше для нас усвідомити, що рухало цими молодими людьми. Вони йшли до кінця, жертвуючи своїм життям, демонструючи свою велику любов до рідної України. Важливо, щоб жертва цих людей не була змарнована. І ми маємо так любити свою землю, як любили її Герої Небесної Сотні, воїни російсько-української війни, їхні батьки та передати цю любов нашим дітям. Тоді їхня жертва не буде змарнована».

.DSCN06991

Під проникливу пісню-реквієм Євромайдану «Пливе кача» учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

1

На завершення усі спільно виконали духовний гімн України «Боже, великий, єдиний».