Вітаємо з державною відзнакою!

Відповідно до клопотання голови Стрийської районної ради Романа Козака на ім'я голови Львівської обласної державної адміністрації, Указом Президента України №18/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» присвоєно почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ" ВІНЦІВУ Івану Михайловичу - майстрові декоративно-ужиткового мистецтва, жителю с.Долішнє Стрийського району.

Голова Стрийської районної ради Роман Козак привітав з почесним званням "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ" Вінціва Івана Михайловича.
Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, тож нехай це досягнення додасть Вам віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу!
Бажаємо, щоб неодмінно збувалися всі Ваші світлі наміри, здійснювалися добрі справи, справджувалися численні побажання!
Зичимо доброго здоров’я, невичерпної енергії та натхнення, благополуччя! Нехай завжди на життєвому шляху зустрічаються люди віддані, вірні і справді гідні Вашої поваги!

Роботи майстра неодноразово експонувались у Львові, Києві та інших містах України, де отримували найвищу оцінку і були нагороджені медалями, дипломами та кубками. Іван Михайлович – людина неординарна і різнобічно обдарована. Крім вишивки, увесь свій вільний час присвячує спорту. Виступав з 12 видів спорту, з 10 видів виборював перші місця. Загалом на його рахунку 93 медалі: 36 – І місце, 27 – ІІ місце і 30 – ІІІ місце.

Національна спілка майстрів народного мистецтва України, що об’єднує майстрів традиційного народного мистецтва, мистецтвознавців, дослідників у цій галузі та професійних художників, які своєю творчою діяльністю сприяють відродженню й розвитку мистецьких традицій народу, присвоїла Івану Вінціву звання «Народний майстер образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва».

Іван Вінців своїм прикладом надихає інших людей, доводячи, що не дивлячись ні на які труднощі, перепони, навіть інвалідність, можна створювати дива власноруч, не сподіваючись на когось.