У селі Гірне урочисто відкрили адміністративну будівлю

DSCN0277

24 січня у селі Гірне відбулося відкриття адміністративного будинку, одного із найстаріших «довгобудів» на Стрийщині, який було розпочато ще у 1989 році, але через брак коштів було призупинене.

стр

У цьому адміністративному будинку мешканці Гірного, а в майбутньому і об’єднаної територіальної громади, будуть мати можливість отримати різні види послуг, не звертаючись до районного центру. Адже тут розміщені сільська рада, філія музичної школи, відділення зв’язку та амбулаторія.

вл3

До участі у відкритті долучились представники влади, зокрема народний депутат України Андрій Кіт, голова Стрийської районної ради Роман Козак та його заступники, голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук.

У своєму виступі Андрій Кіт відзначив, що відкриття адміністративного будинку в селі Гірне це маленький приклад для усієї Стрийщини, як потрібно разом долати труднощі, як треба вірити у свої сили, бо з вірою, з думками і з працею усі задуми матеріалізуються. «Завдяки усім нам, завдяки нашій єдності зведена ця прекрасна будівля. Нехай усі села довкола будуть такими дружніми і сильними, як Гірне, щоб ми могли гордитися, що тут живемо, щоб нашим дітям хотілося тут жити, і щоб для цього ми створили всі умови. Бо будуть сильні наші села, - буде сильна Україна», - наголосив народний депутат.

Голова Стрийської районної ради Роман Козак подякував усім, хто долучився до відкриття адміністративного будинку в селі Гірне і зазначив, що тут повноцінно запрацює центр культурного та соціального розвитку села в якому будуть відбуватися найголовніші та найвизначніші для громади події. Будівельні роботи на даному об’єкті проводилися останні три роки за кошти ДФРР, субвенції на соціально-економічний розвиток, обласного та районного бюджетів.

 дити3

За доброю християнською традицією місцевий парох о.Григорій Шептицький освятив та благословив новозбудоване приміщення. На знак подяки учасники художньої самодіяльності підготували для глядачів святкові виступи.