Відбулося Свято «Різдвяної просфори» Стрийської єпархії УГКЦ

16 січня в Катедральному Храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия відбулася Архиєрейська Свята Літургія з нагоди традиційної щорічної «Різдвяної просфори» для духовенства та монашества Стрийської єпархії УГКЦ на чолі з єпархом Стрийським, владикою Тарасом Сеньківим та його помічником владикою Богданом Манишиним.

На Літургію були запрошені та долучилися до спільної молитви голова Стрийської районної ради Роман Козак та голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук.

DSCN0141

Розважаючи над духовним змістом Євангелія, у своїй проповіді владика Тарас зазначив, що дилема вибору є ключовим моментом Христового вчення. «Хто віддає своє серце Христові, отримує багатство, яке полягає в мирі і радості, в ясній перспективі вічності. Сьогодні сучасне суспільство потребує навернення до Христа, який відкриває світові світло правди»,- наголосив владика Тарас.

 

Під час Літургії також згадали та подякували українським військовим, що мужньо захищають рідну державу від ворога на сході України, зокрема особовому складу Стрийської зенітно-ракетної частини, яка демонструє мужність та високу бойову готовність під час виконання завдань в зоні ООС.

 

В свою чергу, командир частини, полковник Іван Величко подякував духовенству Стрийської єпархії за те, що не стоїть осторонь від проблем держави та війська, та вручив владиці Тарасу Сеньківу медаль Збройних Сил України «За звитягу та вірність», а також подяку владиці Богдану Манишину.