У музеї-садибі Степана Бандери відбулася презентація виставки художніх полотен о. Дем’яна Кастрана

10 січня за ініціативи голови Стрийської районної ради Романа Козака, вперше на Стрийщині і саме в музеї-садибі С.Бандери, де у свій час проживав о. Андрій Бандера – батько Провідника ОУН, відбулась презентація виставки мистецьких полотен «Карпатські мотиви», ігумена Гошівського Свято-Преображенського василіанського монастиря о. Дем’яна Кастрана.
Як годиться, розпочалась презентація з молитви - молебеню до Пресвятої Богородиці, який спільно відправили присутні отці. Молитва змінилась спільної дзвінкою колядою, а тоді колядою від учасників народного ансамблю з міста Болехова.
До громади з вітальними словами звернулись - заступник голови Стрийської районної ради Мирон Войтович та директор музею-садиби-С.Бандери Оксана Бандера.

 

Народився о.Дем’ян Кастран на Стрийщині. Закінчив факультет архітектури Львівської політехніки. Навчався у підпільній греко-католицькій семінарії. У 2005 р. став настоятелем Гошівського монастиря. Живописом займається четвертий рік. В картинах, які представив отець, багато голубого неба, чистої води, жовтогарячого листя.