У селі Верчани вшанують пам’ять учасника АТО Тараса Яворського

Тарас Яворський Степанович

4 січня у селі Верчани вшанують пам’ять учасника АТО Тараса Яворського з нагоди 4-ої річниці від дня його смерті.

image

У місцевому храмі св. Архистратига Михаїла збереться родина, представники влади, матері загиблих учасників АТО, друзі та бойові побратими, щоб віддати шану пам’яті герою, який боровся за незалежність та територіальну цілісність України.

Після заупокійної літургії та панахиди, яка розпочнеться о 8.00 год., присутні покладуть квіти та запалять лампадки пам’яті на могилі Тараса Яворського.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до його вшанування.

Довідково: Яворський Тарас Степанович народився 26 липня 1974 року у селі Верчани Стрийського району. Звання: сержант; посада: командир відділення. Закінчив Олексицьку СЗОШ. Працював водієм в ПП «Олісма». Був мобілізований в червні 2014 р. В зоні АТО перебував з 09.07.2014р. по 11.06.2015р. Брав участь в боях у Луганській та Донецькій обл. Служив у 24 ОМБр. Після повернення із зони бойових дій погіршився стан його здоров’я. За життя Тараса до останнього боролися медики військового госпіталю у Винниках і Стрийської центральної районної лікарні, проте врятувати його не вдалося. Помер Тарас Яворський 4 січня 2016року.