Презентація книжки Миколи Посівнича «Степан Бандера»

 

17 грудня відбулася презентація книжки Миколи Посівнича «Степан Бандера» у світлиці Степана Бандери, що знаходиться НВК "Волезадеревацький ЗНЗ І - ІІІст.- ДНЗ",у рамках виїзного засідання освітньої платформи STEM-платформи «Я творю майбутнє».

 

Презентація відбулося за участю голови Стрийської районної ради Романа Козака. Звернувся до присутніх, учнівської молоді та наголосив на важливості знання своєї історії і покликанні бути активними представниками нового покоління, яке вплине на глибинні трансформації в українському суспільстві.

 

У світі є 6 музеїв Степана Бандери. Одним із перших та найцікавіших за експозицією є музей-садиба Степана Бандери у селі Воля Задеревацька Стрийського р-ну Львівської обл. Створений він у хаті, де проживав зі своєю сім’єю з 1933 по 1936 р. батько Провідника ОУН священник УКГЦ Андрій Бандера. Сьогодні в музеї її директоркою – п. Бандерою Оксаною, була проведена екскурсія для представників влади, громадськості і просто небайдужих громадян Стрийщини (2019 рік на Львівщині проголошений роком Бандери). До села завітав український історик і громадський діяч, кандидат історичних наук Микола Посівнич. Він презентував книгу «Степан Бандера» (здається, її сьоме видання). Було цікаво послухати автора та представників Стрийського району. Всі вони були єдині в тому, що Україна як держава – незалежна і міцна, постане тільки тоді, коли її громадяни будуть людьми думаючими, дієвими, коли будуть в першу чергу покладатися на себе, а не на тітку зі заходу чи дядька з-за океану, коли будуть розвивати себе і розвивати свою країну.

 

Керівники влади та представники громадськості вшанували Провідника української нації покладанням квітів до його пам’ятника.

 

79533545 1152342341783946 5506220482325643264 o