Стрийщина гідно зустріла своїх захисників!

 

27 листопада  на майдані Незалежності міста Стрия зібралася численна громада щоб подякувати військовослужбовцям зенітно-ракетного Теребовлянського полку, які повернулися з зони проведення ООС.

Військовослужбовці урочистою ходою під музичний супровід духового оркестру пройшлися вулицями міста до центральної площі, де на них чекали представники районної та міської влади, духовенство, матері загиблих учасників АТО (ООС), представники Спілки учасників АТО Стрийщини, члени громадських організацій, молодь та мешканці міста Стрия та району.

 DSCN06721

Всечесніші отці Стрийської єпархії УГКЦ на чолі з о. Мироном Гринишином відслужили подячний молебень в знак шани нашим захисникам.

DSCN0689

У своєму зверненні до військових отець Мирон зазначив, що український край – це край Героїв, в якому кожного дня моляться за наших захисників. «Сьогодні ми дякуємо вам за вашу мужність, за самовіддачу, за те що ви ціною власного життя даруєте мирне небо нашим дітям, а старшим людям спокійну старість. Нехай береже вас Господь», - звернувся отець Мирон Гринишин.

 

В рамках акції «Голуби миру» учнівська молодь Стрийщини виготовила та вручила нашим військовим паперових «голубів миру» в знак вдячності за їхню військову службу.

DSCN0706

Опісля, всі військовослужбовці відправилися в Народний дім де відбулися урочистості та святковий концерт.

З нагоди повернення після виконання бойових завдань, військовослужбовців привітали голова Стрийської районної ради Роман Козак та перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук. Побажали міцного здоров’я, добробуту, щастя та мирного неба над нашими головами. 

 

Керівники районної влади нагородили медаллю «За оборону рідної держави» командира військової частини 2847, полковника Івана Величка за високий військовий професіоналізм, мужність, та сумлінне виконання службово-бойових завдань, а також за старанність, професіоналізм, мужність, та сумлінне виконання службових (бойових) завдань та з нагоди повернення зенітного ракетного полку з району проведення операції Об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях нагородили військових цінними подарунками.

 

 

Присутні в залі мали змогу переглянули відеоматеріал відзнятий в часі перебування на Сході країни та насолодитися святковим концертом від вокально-інструментального ансамблю «Струни душі» під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Степан Целюха.

DSCN0814