Для людей з обмеженими можливостями Стрийщини організували святковий концерт з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї символічної дати  дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Це нагадування всім про обов'язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки. 

26 листопада  напередодні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю  у Стрийському районному Будинку культури відбулося святкове дійство для осіб з інвалідністю. На заході були присутні заступник голови районної ради Василь Зубрицький та заступник голови райдержадміністрації Оксана Мелень, представники благодійних та громадських організацій та люди з обмеженими можливостями.

.77396983 1277073845824697 2482196707144630272 o

Керівництво району подякували головам громадських організацій за їх вклад у питання захисту осіб з інвалідністю в районі та відзначили грамотами активних членів Стрийської районної асоціації інвалідів та Стрийської територіальної організації Українського товариства глухих. 

 

З доповіддю про роботу, яка ведеться щодо поліпшення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, виступила  начальник управління соціального захисту населення Леся Буцерко. 

Голова Стрийської районної асоціації інвалідів Зеновія Кецик розповіла про здобутки районної команди осіб з інвалідністю під час участі в обласних та інших змаганнях, якими район може пишатися, а також подякувала представникам влади за підтримку статутної діяльності асоціації.До присутніх також звернулася директор Стрийського благодійного фонду «Надія» Оксана Стасула та голова громадської організації «Мозок» Неоніла Витрикуш.

Цікавою концертною програмою учасників заходу привітав колектив Народного театру української пісні «Намисто» районного Народного дому, а також Емілія Возняк та Олеся Коваль. Також особливо чуттєвим виконанням пісні «Мальви» мовою жестів зворушила Олена Кіндій, яка входить до числа людей з вадами слуху та присвятила її нашим захисникам.