Громадськість Стрийщини вшанувала пам'ять новітніх Героїв загиблих під час Революції Гідності

DSCN0580

21 листопада з нагоди відзначення 6-ї річниці Революції Гідності на Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні поблизу с. Фалиш відбувся захід, під час якого вшанували пам’ять новітніх Героїв, людей які загинули на Майдані відстоюючи національні інтереси.

Вшанувати пам’ять борців за волю України зібралися керівники району, депутати Стрийської районної ради, рідні та близькі загиблих Героїв Стрийщини, ветерани АТО(ООС), представники громадських організацій та учнівська молодь.

DSCN0583

Декан Стрийського благочиння ПЦУ о. Михайло Зубкович відслужив панахиду за полеглими Героями, а також спільно з громадськістю помолилися за мир на українській землі. 

 DSCN0566

Звертаючись до присутніх, о. Михайло зазначив, що історія українського народу має нові трагічні сторінки свого існування.

«Останні роки ми дуже часто прощалися з Героями Небесної Сотні та бійцями, які загинули на Донбасі. Вони відділа найцінніше - своє життя. І сьогодні ми всі маємо бути вдячними тим людям, які в листопаді 2013 року вийшли на Майдан, щоби змінити країну і відстояти національні інтереси. Тож молімося за їхні душі і за те щоб їхня загибель не була намарно», - зазначив о. Михайло.

DSCN0593

Керівники районної та місцевої влади поклали квіти пам’яті до пам’ятника Героям Небесної Сотні після чого, присутні під звуки «Гей, пливе кача» у виконанні Муніципального чоловічого хору «Каменяр» вшанували загиблих під час Революції Гідності.

На завершення заходу всі учасники спільно виконали духовний Гімн України «Боже, великий єдиний».